حضور پررنگ پاسارگاد در نشست تخصصی سرمایه گذاری فناوری صندوق های جسورانه D-8

ساجدی در گفتگو با هفته نامه شنبه
جولای 9, 2017
مراسم امضای تفاهم نامه های بین المللی شناسا و شرکای خارجی، در نشست بین المللی گروه دی8
دسامبر 10, 2017

حضور پررنگ پاسارگاد در نشست تخصصی سرمایه گذاری فناوری صندوق های جسورانه D-8

نخستین نشست سرمایه گذاری فناوری با حضور صندوق های سرمایه گذاری مخاطره پذیر کشورهای عضو دی-هشت با رویکرد هم افزایی بین صندوقهای مخاطره پذیر کشورهای عضو D8 در تاریخ 13 و 14 آذر 96 در پارک فناوری پردیس برگزار شد.

شرکت شناسا بعنوان اولین شرکت سرمایه گذاری خصوصی در ایران با هدف گسترش شبکه تعاملات بین المللی خود و با برنامه ریزی صورت گرفته در این نشست حضور یافت و نقشی محوری در کمیته علمی این رویداد ایفا نمود.

در روز اول این نشست، نماینده شرکت شناسا مدیریت پنل بین‌المللی CVC  و Co-Investment  را با حضور نمایندگانی از ترکیه، مالزی و بنگلادش عهده‌دار بود. درادامه، نشست ها و مذاکرات دوجانبه تخصصی B2B با نمایندگان کشورهای صاحب نظر در این حوزه برگزار شد و طرفین به بیان تجربیات خود در این حوزه پرداختند. در این مذاکرات ضمن تاکید بر گسترش روابط بر آمادگی خود برای سرمایه گذاری مشترک و تبیین مدل همکاری اشاره داشتند.

همچنین در روز دوم این رویداد، تعدادی از شرکت های سرمایه گذاری شده توسط مجموعه شناسا در حضور سرمایه گذاران و نمایندگان شرکت ها و انجمن های مخاطره پذیر کشورهای عضو دی-هشت به ارائه پرداختند.

در ابتدا استارتاپ مانیار به معرفی خود و شرح مسیر موفقیت خود پرداخت. در ادامه نیز شرکت طنین پرداز پاسارگاد، شرکت آروند استودیو و و ابر آروان در pitch day این رویداد به ارائه خود برای جذب سرمایه پرداختند.

سخنرانی های کلیدی، پنل هاب بحث و گفتگو، اراده تجربیات و مدلهای سرمایه گذاری مخاطره پذیر برگزیده، اراده داستان تعامل استارت آپ های منتخب با سرمایه گذاران، جلسه اراده فرصتهای سرمایه گذاری توسط شرکتهای نوپا (Pitch Deck)  و کارگاههای آموزشی از جمله برنامه های این نشست بود.

شایان ذکر است، بانک پاسارگاد و شرکت شناسا از حامیان ویژه این رویداد بودند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *