رونمایی از کمپین “همراه باش تا هم راه شوند” جهت تجهیز دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه ایران

در حاشیه جشنواره اینوتک سلامت صورت گرفت. امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شناسا و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی
نوامبر 6, 2016
ساجدی در گفتگو با هفته نامه شنبه
جولای 9, 2017

رونمایی از کمپین “همراه باش تا هم راه شوند” جهت تجهیز دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه ایران

شرکت شناسا در راستای تمرکز خود برای راه‌اندازی کسب و کارهای خوش‌آتیه در حوزه نوآورانه و  توجه به محور سلامت و ارزش آفرینی در این بخش، شرکت پداسیس را به عنوان یکی از نتایج سرمایه گذاریهای ماجراجویانه تأسیس کرده است که این مجموعه موفق شده است اولین روبات پوشیدنی توانبخشی به نام “اکسوپد” را برای استفاده در مراکز تحقیقاتی و درمانی عرضه کند.

این محصول برای بیماران پاراپلژیک(فلج پا)، رویای راه رفتن دوباره را تعبیر می کند و علاوه بر تاثیر مثبت روحی روانی در ایجاد استقلال و بازگشت به جامعه، عوارض منفی نشستن دائم روی ویلچر، نظیر مشکلات گوارشی، عفونت کلیه و مجاری ادرار، زخم بستر، پوکی استخوان و…. را کاهش می دهد. بازگرداندن توانایی راه رفتن به افراد کم توان و ناتوان پایین تنه بیش از هر چیز بر روحیه، اعتماد به نفس و امید آنان به زندگی اثر قابل توجهی دارد. افزون بر این امکان ایستادن، نشستن و راه رفتن کاربران به آنان استقلال بیشتری در زندگی می‌دهد.

اکنون کمپینی با عنوان  “همراه باش تا هم راه شوند” در وبسایت فاندوران ایجاد شده است. قرار است از طریق تامین مالی جمعی، حامی تجهیز کلینیک دانشکده توانبخشی باشد. این کمپین که قرار است معرف “ربات پوشیدنی اکسوپد” برای تجهیز کلینیک دانشکده توانبخشی دانشگاه ایران باشد کمک می کند “توان یابان فلج پا”  راه رفتن دوباره را تجربه کنند.

این مراسم در روز شنبه ساعت ۱۰:۳۰ دردانشکده علوم توانبخشی دانشگاه ایران برگزار میگردد.

شما نیز با مشارکت می توانید سهمی دراین تجهیز داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به آدرس وبسایت کمپین مراجعه فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *