در حاشیه جشنواره اینوتک سلامت صورت گرفت. امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شناسا و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

حضور شناسا در دومین رویداد ملی اینوتک سلامت
نوامبر 5, 2016
رونمایی از کمپین “همراه باش تا هم راه شوند” جهت تجهیز دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه ایران
فوریه 7, 2017

در حاشیه جشنواره اینوتک سلامت صورت گرفت. امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شناسا و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

در حاشیه جشنواره اینوتک سلامت و در راستای همکاری‌های دوجانبه تفاهم‌نامه ای میان شرکت شناسا و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به امضا رسید.

به موجب این تفاهم‌نامه، طرفین بر گسترش همکاری‌ها و زمینه سازی جهت معرفی کسب‌وکارهای فناور مستقر در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و امکان سرمایه گذاری‌های آتی تاکید کردند. در این نشست دکتر حمیدرضا خرم خورشید رئیس دانشگاه ابراز امیدواری کرد با حضور مجموعه گروه مالی پاسارگاد و شرکت شناسا در کنار دانشگاه بهزیستی هم‌افزایی مناسبی در جهت رشد و ارتقای شرکت های دانش بنیان صورت گیرد. دکتر ساجدی نیز در این دیدار با بیان اینکه شناسا نیز علاقمند به تعریف زمینه های مشترک همکاری است افزود: تعاملاتی بین این دو مجموعه از گذشته وجود داشته و امضای این تفاهم‌نامه آغاز راه همکاری رسمی‌تر و منشأ خیر و برکت خواهد بود.

استفاده از مشاورین متخصص در حوزه های فنی و کسب و کار برای توسعه شرکت‌های تحت پوشش تفاهم نامه، گسترش تعاملات حوزه فن‌اوری و سرمایه گذاری، تجاری سازی و زمینه سازی برای ارتباط سیستماتیک بین آن‌ها، همکاری مشترک در زمینه شناسایی، ارزیابی و جذب شرکت‌های دانش بنیان و فناور برای سرمایه‌گذاری ماجراجویانه و همچنین شکل دهی شرکت های دانش بنیان جدید از جمله مهم‌ترین اهداف این تفاهم‌نامه خواهد بود.

طرفین تفاهم‌نامه در راستای تحقق اهداف و راهبردهای خود جهت سرمایه‌گذاری و یا جذب سرمایه های ماجراجویانه از منابع مختلف و بکارگیری آن در تأمین مالی فعالیت های فناورانه و دانش بنیان و مشارکت در حمایت از کسب و کارهای نوآورانه و سودآور به منظور دستیابی به ارتباط منسجم سازمانی با منافع متقابل و مشترک فعالیت می‌نمایند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *